WordPress – czy warto?

Agata/ Wrzesień 14, 2016/ CMS/ 0 comments

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów do obsługi stron internetowych. Należy on do tzw. systemów CMS, czyli takich, z którymi można poradzić sobie nawet bez znajomości podstaw programowania. Jednak czy WordPress rzeczywiście zasługuje na uwagę i czymkolwiek wyróżnia się spośród innych tego typu programów?

Niewątpliwą zaletą WordPressa jest jego intuicyjność i prostota. Gdyby nie łatwość obsługi z pewnością nie korzystaliby z niego właściciel ok. 25% stron na świecie. WordPress pozwala na dość znaczną ingerencję w wygląd strony, dzięki czemu każdy serwis może wyglądać niepowtarzalnie. Co istotne, aby zmienić szablon czy jakieś szczegóły w layoucie wcale nie trzeba zatrudniać programisty. Można zrobić to samemu i zyskać całkiem nową stronę w jeden dzień. A ci, dla których i to jest skomplikowane bez problemu znajdą mnóstwo tutoriali w sieci.

Najlepszą odpowiedzią na pytanie „czy warto korzystać z WordPressa?” jest ogromna ilość użytkowników tego systemu. Narzędzie, które przyciągnęło takie tłumy musi być warte uwagi.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*