Projekt graficzny strony internetowej

Agata/ Sierpień 22, 2016/ Projekt/ 0 comments

Nie tyko treści, ale również kwestie wizualne wpływają na odbiór strony internetowej. Właśnie dlatego tak ważny jest dobry projekt graficzny.

Projekt graficzny strony internetowej powinien być wykonany w profesjonalnym programie. Samo jego zrobienie nie należy do łatwych zadań, dlatego najlepiej powierzyć je specjalistom, którzy zajmują się tym zawodowo. Oczywiście zanim przystąpią oni do pracy konsultują swoje pomysły i z chęcią przystają na propozycje klientów.

Idealna strona internetowa to taka, która jest przejrzysta. Powinna dobrze prezentować się zarówno na monitorach komputerów i laptopów, jak i ekranach urządzeń mobilnych. Jasne barwy, szeroka szpalta i tekst kontrastujący kolorystycznie z tłem to przepis na sukces. Oczywiście na stronie www powinno znaleźć się także miejsce na zdjęcia, które ją urozmaicą. Ich jakość także musi być wysoka. Cała strona i podstrony powinny idealnie ze sobą współgrać, a projekt mus być oparty na kilku założeniach, które będą swoistą klamrą dla treści i estetyki serwisu.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*