Content na stronie internetowej

Agata/ Wrzesień 29, 2016/ Content/

Planujesz założenie strony internetowej? Jesteś przedsiębiorcą lub artystą i chcesz promować w sieci swoją działalność? Nie zapominaj o dobrym contencie!

Przeszukując strony internetowe firm z różnych branży łatwo trafić na serwisy, na których brak jakichkolwiek treści oprócz kilku zdjęć i danych kontaktowych. Jednak czy tego typu strony mają rację bytu w dobie stale rozwijającego się internetu? Internauci zwracają ogromną uwagę na treści. Im bardziej rozbudowana strona tym większy bije od niej profesjonalizm. Serwisy, na których content jest mocno ograniczony kojarzone są z amatorskimi portalami, na których nikt nie działa.

Jeśli więc chcesz wzbudzić zaufanie klienta koniecznie zadbaj o content na stronie internetowej. Bez regularnie uzupełnianych treści nie zbudujesz społeczności i nie zachęcisz nikogo do częstego odwiedzania serwisu. Dobrym sposobem na rozszerzanie strony w przypadku przedsiębiorstw jest prowadzenie bloga firmowego. Można zamieszczać tam aktualności z branży i ciekawe artykuły, np. w formie poradników.